Domů Naše produkty Celoskleněné konstrukce

Celoskleněné konstrukce

Celoskleněný program se prosazuje v moderní architektuře opravdu houfně. Prolíná se od vlastního bydlení až po rekonstrukci průmyslových areálů. Transparentnost v interiérech pronikla i do sociálních prostor díky využití různých folií, či struktur skel. Oddělení bazénů a vstupních prostor v privátní oblasti, nebo jednacích místností, skleněných paravánových řešení pro jednotlivá pracoviště v kancelářích.

Trendové provedení příček k předělení větších prostor, vytvoření zástěn, přepážek, zasklení verand, oddělení interních prostor s požadovanou transparentností, například pro presentaci výrobního sortimentu. Designové provedení interiéru s čistými prosklenými plochami jsme schopni vyrobit a namontovat v promyšleném systému skleněných konstrukcí.

Celoskleněné dveře, stěny, příčky, přepážky, zábradlí. Rovněž v posuvném či skládacím provedení. S využitím špičkového kování od nadnárodních dodavatelů Vám připravíme bezúdržbovou a životaschopnou variantu fixních, posuvných, otvíravých či skládacích stěn. Skleněné konstrukce všech typů vhodně doplňují nerezové, hliníkové či mosazné kotevní prvky, kde oceníte jejich dlouhou životnost.

Máte zájem o hliníkové konstrukce?Kontaktujte nás