Domů O nás

Dovolte se nám představit

Naše aktivity se soustředí na výplně stavebních otvorů, lehké sklo-hliníkové opláštění objektů, fasády, na nenosné příčky a automatické dveře.

Výrobní program zahrnuje běžná, stále se opakující řešení, ale i výrobky zhotovené přesně na míru. Neváhejte nás vyzkoušet při řešení netradičních technických požadavků, při designových vychytávkách architektů, při plánování konstrukcí pro každý den.

Jsme schopni nabídnout spolupráci již od přípravy projektů, zpracujeme konkrétní, a pro vás upravené řešení, které vyrobíme a namontujeme.

Složili jsme pro Vás kolektiv zkušených pracovníků z oblasti stavebních konstrukcí, specializujících se právě na hliníkové a celoskleněné konstrukce. Včetně protipožárního řešení a automatizace vstupů.

Kolektiv VDT plus s.r.o.

Poradenství a konzultace

Neváhejte nás kontaktovat, pokud budete potřebovat informace z praxe. Rádi pro naše partnery rozpracujeme navrhované řešení a okomentujeme ho poznámkami dle našich zkušeností. Ne každý navrhovaný prvek musí automaticky fungovat k naprosté spokojenosti uživatele. Pro uživatele je vhodné navrhnout řešení, se kterým bude dlouhodobě spokojen. Rádi u tohoto procesu pomůžeme.

Výkresová dokumentace

Výkresová dokumentace je naším základním „komunikačním“ prvkem. Proto ji připravujeme ke všem vyráběným položkám. Její jednoznačnost ujasní oboustranně konečné provedení výrobku, nedochází následně ke sporům, že řešení mělo mít jiné parametry.

Výroba

Odsouhlasené provedení jednotlivých prvků zadáváme do vlastní výroby. Výrobu máme osazenu solidním strojovým parkem a hlavně proškolenými kolegy, kteří do práce přinášejí vlastní invenci.

Montáž

Jednotlivé výrobky vyžadují i odpovídající kvalitní montáž. Zvláštnosti a speciální konstrukce montujeme vlastními pracovníky. U ostatních konstrukcí někdy využijme proškolené a ověřené externí montážní skupiny.

Servis

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme kolegy z vlastních řad. Široká paleta a rozmanitost dodávaného sortimentu předpokládá pravidelná školení, seznamování se s vývojem dodávaných komodit a udržováním vědomostí na aktuální úrovni.

Máte zájem o hliníkové konstrukce? Kontaktujte nás